top of page
Vyhledat
  • bratislava74

Tiipii - maximální pohodlí v zahradě

Aktualizováno: 31. 5. 2021

My, lidé stojící za značkou Tiipii, jsme typičtí lidé, kteří mají hodně lásky ke všemu, co souvisí s nádhernou přírodou.

S nadšením vás inspirujeme, abyste začali kempovat, kanoly, relaxovat a dát dětem velký důvod, abyste mohli jít opět ven! Naše slavné vnější sídlo bylo s láskou navrženo pro vás, abyste nakopli, odpočívali a sledovali svět kolem ...Vše, co musíte udělat, abyste mohli začít svůj vlastní příběh s TiiPii, je rozhodnout se o velikosti, která vám vyhovuje, v případě potřeby přidat stojan, vhodit nějaké polštáře a lehnout si, odpočinout si a získat zpět trochu času pro sebe!


Luxusní zahradní set TiiPii pro domácí lenošení, zábavu uvnitř i venku a relaxaci. Bavte se, relaxujte a odpočívejte doma ve velkém stylu s našimi klasickými zahradními postelemi TiiPii. K dispozici jsou v různých barvách inspirovaných zemí spolu s našimi ocelovými stojany a pončo.


Pohodlný způsob nákupu naší nejprodávanější postele TiiPii. Vyberte si z naší nabídky barev

inspirovaných zemí a spárujte je s jedním z našich stojanů a ochranným krytem proti povětrnostním vlivům.


Zahradní zavěsení křesla TiiPii jsou dokonalými závěsnými lehátky, které si můžete vychutnat téměř kdekoliv. Pověste ho z bezpečné stropní konstrukce nebo z jednoho z našich krásných stojanů. Dokonalé útulné nastavení pro práci z domu.

0 zobrazení0 komentářů
Post: Blog2_Post
bottom of page